Overslaan en naar de inhoud gaan

Salon des Mandataires 2014

Op 13 en 14 februari 2013 neemt NRB deel aan de achtste editie van het Salon van de Mandataris dat plaats vindt in de Wex (Wallonie Expo) in Marche-en-Famenne.

NRB zal samen met Civadis, xerthis, Afelio en technologie partner Microsoft een stand opzetten waar onze oplossingen voor de publieke sector gepresenteerd worden.

Het salon van de mandataris verwelkomt elk jaar meer dan 10.000 bezoekers. Het gaat daarbij vooral om mandatarissen en leidinggevenden binnen gemeenten, OCMW’s, provincies, intercommunales, autonome regies en andere Waalse overheidsinstellingen.

Gelijktijdig met de beurs zullen een aantal discussieforums, ateliers en conferenties plaatsvinden, gewijd aan actuele thema’s rond publieke dienstverlening.

Wilt u meer informatie? Surf dan naar www.mandataires.be

In us they trust…

Contacteer ons

Luik

t. +32(0)4 249 72 11

Brussels

t. +32(0)2 286 57 11

Stuur een bericht

Partnerships & Certificeringen

  • SAP Partner
  • Microsoft Gold Partner Certificaton in Application Development
  • ISO:9001
  • NRB Top employer 2025
  • NRB AWS 2021